Przeprowadzki mieszkań w warszawie

Nowe mieszkanie to powód do radości i ekscytacji, ale także źródło stresu i obaw o proces przeprowadzki ze starego do nowego lokalu. Jeśli nie masz czasu na skrupulatne pakowanie wszystkich elementów wyposażenia wnętrz, a jednocześnie boisz się o ich bezpieczeństwo w trakcie transportu - zleć przeprowadzkę profesjonalnej firmie! HN Przeprowadzki to rozwiązanie Twojego problemu. Zajmiemy się przenosinami do nowego mieszkania od etapu planowania transportu aż po rozstawienie wyposażenia w docelowym miejscu, aby wszyscy domownicy mogli jak najszybciej wprowadzić się do wymarzonego domu.

przeprowadzka

Dlaczego warto skorzystać z usługi profesjonalnej przeprowadzki mieszkania?

Najtrudniejszy etap przeprowadzki mieszkania to demontaż mebli i zabezpieczanie mienia na czas transportu. Wbrew pozorom, odpowiedniej ochrony potrzebują nie tylko porcelanowe serwisy obiadowe czy szkło, ale również urządzenia RTV i AGD oraz meble. Naszym zadaniem jako profesjonalnej firmy jest zapakowanie mienia w taki sposób, aby nie zostało ono nawet w najmniejszym stopniu uszkodzone podczas transportu do nowego mieszkania. Na usłudze przeprowadzki korzystasz więc podwójnie: oszczędzasz swój czas i zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa swojego dobytku. 

Przeprowadzki mieszkań: jak działamy?

Szybka i bezpieczna przeprowadzka mieszkania nie byłaby możliwa bez odpowiedniej ilości doświadczonych pracowników, bez odpowiednich pojazdów transportowych oraz bez wyposażenia służącego zabezpieczeniu i zapakowaniu mienia do aut dostawczych. W ciągu wielu lat świadczenia profesjonalnych usług związanych z przeprowadzkami zgromadziliśmy to wszystko, dlatego dysponujemy zapleczem:

  • doświadczonych fachowców,
  • nowoczesnych sprzętów, takich jak wózki schodowe,
  • niezbędnych, sprawdzonych i praktycznych materiałów pakowych (folia, koce, kartony),
  • urozmaiconej floty pojazdów transportowych. 

Większość właścicieli prywatnych mieszkań nie ma pod ręką takich zasobów, dlatego samodzielna przeprowadzka może trwać miesiącami. Nasza firma pomoże Ci skrócić ten mniej przyjemny etap do minimum. 

Co obejmuje przeprowadzka mieszkania?

Nasza usługa przeprowadzki mieszkania pozwoli Ci uniknąć stresu, nerwów i długotrwałego oczekiwania na parapetówkę, ponieważ w ramach zleconego zadania możemy:

  • spakować mienie i zabezpieczyć je na czas transportu,
  • rozmontować meble i spakować je do przewozu,
  • zapakować wyposażenie wnętrz do pojazdu,
  • przewieźć mienie do nowego mieszkania,
  • rozpakować i rozstawić wyposażenie w docelowym miejscu,
  • poskładać meble i ustawić je zgodnie z preferencjami właściciela.

Klienci decydujący się na zlecenie przeprowadzki mieszkania mogą w pełni cieszyć się perspektywą zmiany swojego lokum. Nie muszą martwić się o uszkodzenie swojego dobytku w trakcie transportu ani poświęcać całego swojego wolnego czasu na skrupulatne zabezpieczanie i pakowanie wszystkich elementów wyposażenia, których przez lata mieszkania w jednym miejscu często gromadzi się więcej, niż planowali. Profesjonalna usługa przeprowadzki mieszkania to sposób na uniknięcie wszelkich nieprzyjemności i błyskawiczne dopełnienie marzeń o obudzeniu się w nowym domu.

Oferujemy przeprowadzki mieszkań w Warszawskich dzielnicach