Przeprowadzki studentów w warszawie

Pierwsza przeprowadzka studenta wiąże się z wieloma silnymi emocjami. Możesz czuć ekscytację, obawę, stres, a także radość. Emocjonalne podejście do wyprowadzenia się z domu i zamieszkania w akademiku czy na stancji jest całkowicie naturalne, jednak może doprowadzić do tego, że w pośpiechu i zamyśleniu zapomnisz o spakowaniu istotnych rzeczy lub niedbale zabezpieczysz swój dobytek na czas podróży. Aby tego uniknąć, skorzystaj z usługi przeprowadzki studenckiej w HN Przeprowadzki!

przeprowadzka

Przeprowadzka dla studenta - dlaczego warto skorzystać z usług firmy?

Wyprowadzający się z domu student często poza odzieżą, pomocami naukowymi i akcesoriami, z których korzysta na co dzień, potrzebuje również wielu przedmiotów o większych gabarytach. W wynajętym pokoju może brakować wygodnego łóżka, biurka czy szafy na ubrania, a wtedy najkorzystniej jest zabrać taki mebel ze sobą z rodzinnego domu. Pytanie brzmi: jak go przewieźć?

Problematyczne bywa także zmienianie lokum w nowym mieście. Przenosząc się z jednej stancji do drugiej, możesz czuć pokusę, aby pozostawić część rzeczy tylko dlatego, że nie masz, jak zapakować ich i przewieźć w inne miejsce. Usługa przeprowadzki studenckiej pomoże Ci rozwiązać ten i wiele innych problemów. 

Zajmiemy się za Ciebie:

  • pakowaniem,
  • zabezpieczaniem mienia na czas transportu,
  • przeniesieniem spakowanych kartonów do pojazdu transportowego,
  • przewozem mienia,
  • wypakowaniem mienia, a nawet ponownym rozstawieniem go w nowym miejscu.

Jeśli chcesz ograniczyć koszty takiej usługi, część zadań możesz wykonać samodzielnie. Dostarczymy Ci potrzebne materiały do pakowania mniej wymagających przedmiotów. Zdaj się na nas, jeśli Twoja przeprowadzka obejmuje jednak bardzo delikatne produkty, ponieważ najlepiej wiemy, jak zapakować je, aby dojechały na miejsce bez żadnych uszkodzeń. 

Czy przeprowadzka studencka jest kosztowna?

Doskonale wiemy, że dla każdego studenta wyprowadzającego się z domu rodzinnego i przeprowadzającego się do obcego miasta, liczy się każda złotówka. Z tego względu naszą ofertę dostosowujemy do studenckiego budżetu. Pamiętaj, że koszt naszych usług uzależniony jest między innymi:

  • od odległości pomiędzy jedną a drugą stancją/akademikiem,
  • od ilości i rodzaju przedmiotów, które wymagają spakowania i przewiezienia,
  • od ilości zaangażowanych w przeprowadzkę pracowników i pojazdów.

W większości przypadków przeprowadzka studenta nie wymaga ani dużej ilości aut transportowych ani dużej liczby naszych wykwalifikowanych pracowników, dlatego koszt usługi studenckich przeprowadzek nie jest wygórowany. Często zlecenie przeprowadzki profesjonalistom okazuje się wręcz korzystnym finansowo rozwiązaniem, ponieważ gwarantujemy, że żaden z Twoich przedmiotów nie ulegnie uszkodzeniu. 

Musisz błyskawicznie zmienić miejsce zamieszkania, a jesteś akurat w trakcie sesji i nie masz na nic czasu? A może zwlekałeś z przeprowadzką na ostatnią chwilę i nie zdążysz przenieść się do nowego lokum? Nie masz możliwości przewiezienia swoich rzeczy samochodem? Zdaj się na nas – zleć usługę przeprowadzki studenckiej i nie martw się o swoje rzeczy. Przeniesiemy Twój dobytek w mgnieniu oka!

Oferujemy przeprowadzki studentów