Przeprowadzki Krajowe

Przeprowadzka krajowa (międzymiastowa) to zadanie, z którym prywatna osoba nie jest w stanie poradzić sobie, jeśli dysponuje jedynie własnym samochodem osobowym. Niezależnie od tego, czy przenosiny dotyczą zmiany lokalu, mieszania czy domu na nową nieruchomość, ilość nagromadzonego dobytku z pewnością nie zmieści się w jednym bagażniku. To jednak nie jedyne wyzwanie, jakie stawia przed nami perspektywa przeprowadzki międzymiastowej. Związane z nią czynności trzeba odpowiednio zaplanować, bo przecież nie będziemy wracać do domu po coś, czego zapomnieliśmy, pokonując w tym celu setki kilometrów. Przeprowadzka wymaga też wkładu czasu, pracy i skrupulatnego zabezpieczenia całego mienia na czas transportu. Nie masz na to siły? Zdaj się na profesjonalistów z HN Przeprowadzki!

przeprowadzka

Dlaczego warto zlecić przeprowadzkę krajową naszej firmie?

Mało kto jest w stanie poradzić sobie z przeprowadzką międzymiastową na własną rękę, zwłaszcza jeśli nie jest singlem i ma do przewiezienia rzeczy całej rodziny. Taka przeprowadzka może zająć wtedy mnóstwo czasu. Będzie też wiązać się ze stresem i zmęczeniem, a i tak nie pozwoli czuć się spokojnym o bezpieczeństwo delikatniejszego mienia w trakcie transportu. Rozwiązaniem jest zlecenie przeprowadzenia tego procesu firmie, która ma w tym zakresie odpowiednie doświadczenie. 

W ramach przeprowadzki krajowej zajmujemy się:

  • pakowaniem i zabezpieczaniem mienia na czas transportu,
  • demontażem i ponownym montażem mebli,
  • przenoszeniem mienia do i z pojazdu transportowego,
  • rozpakowywaniem mienia.

Nasza usługa jest zatem kompleksowa. Pomożemy Ci nie tylko przewieźć cały dobytek za jednym razem, ale również zapakować go w bezpieczny sposób i znieść do samochodów, a później również wypakować i poukładać tak, jak to zaplanowałeś. Oszczędzisz czas, zapomnisz o stresie i będziesz w stanie w pełni cieszyć się perspektywą przeprowadzki do innego miasta, z którą z pewnością wiążesz wiele planów i nadziei.

Ile kosztuje przeprowadzka krajowa?

Profesjonalna przeprowadzka krajowa nie ma jednej, ustalonej odgórnie ceny, ponieważ koszty naszych usług muszą znajdować odzwierciedlenie w rzeczywistych nakładach czasu, pracy i zużytych materiałów. Ostateczna cena przeprowadzki międzymiastowej uzależniona jest od:

  • odległości pomiędzy miejscowościami,
  • ilości i rodzaju elementów wyposażenia oraz innych przedmiotów wymagających demontażu/montażu, zabezpieczenia, spakowania, przeniesienia,
  • ilości pracowników zaangażowanych w przeprowadzkę,
  • ilości pojazdów transportowych potrzebnych do przewiezienia mienia.

Jak widzisz, nie obciążamy naszych klientów kosztami, które nie są uzasadnione. Cena usługi przeprowadzki krajowej jest zależna od stopnia skomplikowania czekającego nas zadania. Możemy zapewnić jednak, że skorzystanie z takiej profesjonalnej usługi jest opłacalnym rozwiązaniem, ponieważ:

  • pozwala uniknąć straty/uszkodzenia mienia,
  • pozwala zminimalizować koszty przewozu rzeczy.

Poza tym, usługa przeprowadzki krajowej oszczędza Twój czas i nerwy, a to bezcenne wartości!

Zapytaj o ofertę przeprowadzki krajowej